ТРОС – Творче Рекламне Об’єднання Студентів

Що для нас ТРОС?
– Творче –
Перш за все, учасники Об’єднання – люди творчі та креативні. Ми вміємо не тільки створювати дизайни та слогани, що обов’язково привернуть увагу. Ми здатні подати смачну ідею під правильним соусом!

– Рекламне –
Вигадати цілу купу слоганів для реклами підгузок – це не про нас (хоча на це ми також здатні, навіть не сумнівайтеся). А от запустити флешмоб в соціальних мережах із залученням тисяч людей та створити навколо нього ажіотаж з репостами та хештегам – це вже більш схоже на те, як працює наша команда.

– Об’єднання –
МИ не випадковий набір людей!
МИ справді любимо те, що робимо. У наших серцях та очах палає вогонь, коли ми беремося за діло.
МИ – це дві великі літери, за якими ховаються дружність, взаємоповага, вміння працювати чітко та злагоджено, долаючи будь-які перешкоди пліч-о-пліч.

– Студентів –
Якщо в тебе діагностовано студентство головного мозку, ти одностайно нам підходиш!
Ми – студенти – молоді, амбіційні, запальні та жадібні до життя. Ми вміємо спрямовати нашу енергію та неосяжний потенціал у правильне русло.

ТРОС діє одразу у трьох напрямах.

  • Creative Team представлена віртуозами Photoshop та геніями креативної думки. Її очолює Олександр Демиденко.

  • Media Group під керівництвом Ольги Поправки організовує IT-підтримку, слідкує за подіями крізь об’єктиви фотокамер, а також занотовує все, що відбувається за допомогою журналістів.

  •  Event People під пильним наглядом Ірини Жидкової займається власне організацією заходів та виконанням поточних завдань.

Учасники ТРОСу справді закохані у справу, якою займаються. У колективі панують дружність, взаємоповага та вміння працювати чітко та злагоджено, долаючи будь-які перешкоди пліч-о-пліч.

Голова організації:

Мисник Галина, студентка факультету маркетингу та торгівлі

Приєднатися до організації →