Лекція відомого психолога, фінансиста, економіста Ханс-Вольфф Графа

За ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених на базі кафедри обліку та оподаткування 3 жовтня 2018 року відбулася лекція-дискусія на тему: “Основи нової податкової концепції”.

Лектора, відомого в Німеччині психолога, фінансиста, економіста Ханс-Вольфф Графа та його асистента-перекладача Анастасії Сидоренко, аудиторії представили професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко О. В., завідувач кафедри обліку та оподаткування Фоміна О. В. та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Баранюк Ю. Р.

Під час лекції пан Ханс-Вольфф Граф представив нову податкову концепцію, зміст якої базується на ідеї, що для забезпечення соціально-економічного розвитку будь-якої країни необхідне впровадження тільки двох груп податків, одна із яких стосується споживання, інша – власності. За його розрахунками, зазначене сприятиме активізації підприємництва, зростанню кількості підприємств малого та середнього бізнесу.

На лекції були присутні проф. Бенько М. М., заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Сакевич Н., викладачі, студенти й аспіранти Університету.