Правничий клуб

Правничий клуб — це об’єднання студентів-юристів всіх курсів, яке спрямоване на організацію як наукових так і культурно-масових заходів.
Ми ділимося своїми досягненнями, професійним досвідом, допомагаємо вирішити проблеми, весело проводимо час, мотивуємо один одного і разом рухаємося до того, щоб зробити студентське життя максимально корисним і приголомшливим як для всіх студентів в цілому так і для кожного окремо. Кожен учасник нашого клубу є його невід’ємною його частиною, без якої наш Правничий клуб не зможе функціонувати в повній мірі.

Головна ідея нашого клубу полягає в тому, щоб реалізувати можливість кожного розкрити на повну свій потенціал і розвинути всі якості своєї особистості !

Наукова діяльність:

  • Правничий клуб організовує велику кількість наукових заходів, що сприяють підвищенню правової культури студентів-юристів та більш повного розуміння майбутньої професії.
  • Правничий клуб проводить велику кількість конференцій, науково-практичних семінарів та бере участь у відкритих лекціях з правових питань.

Голова організації:

Шахбазова Ельвіна, студентка факультету міжнародної торгівлі та права

Приєднатися до організації →