Захід SapLab

SAP InnoJam – це захід, спрямований на залучення студентів до методології дизайн-мислення, призначеної для вирішення проблем і розробки концептів рішень «людино-орієнтованим» чином, використовуючи інноваційні рішення.

Проведені заходи:

4 листопада 2015 року в КНТЕУ було проведено студентський інтелектуальний крос «SAP InnoJam». У кросі брали участь п’ять команд зі студентів ФОАІС різних курсів та спеціальностей під керівництвом фахівців компанії SAP.Протягом цілого дня учасники вчилися вирішувати практичні завдання, використовуючи популярну методологію Design Thinking. У підсумку було знайдено п’ять інноваційних рішень, найкраще з яких визначено членами журі. Команда-переможець отримала кубок «SAP InnoJam» 2015, а всі студенти-учасники інтелектуального кросу отримали грамоти від компаніі SAP Україна.

14-17 березня 2016 двоє студентів КНТЕУ 4го курсу ФОАІС, Дзигман Ольга та Поплавський Олексій, взяли участь у InnoJam++ @ CeBIT у місті Ганновер, Німеччина. Лише наші студенти представляли Україну серед 100 учасників з більш ніж 20ти країн Європи та світу. Учасники були розподілені на 16 команд, що мали знайти рішення кєйсів, наданих організаторами – SAP & Volkswagen.Учасники також мали можливість відвідати всесвітню виставку новітніх технологій – CeBIT Hannover 2016.

Голова організації:

Куца Катерина, студентка магістратури факультету обліку, аудиту та інформаційних систем

Приєднатися до організації →